Pracownik Produkcji
Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY
Gdańsk, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze : 17662 Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pracownik Produkcji Miejsce wykonywania pracy : Dębogórze (pow.

pucki) WYMAGANIA : - wykształcenie min. zawodowe, - mile widziane doświadczenie, - umiejętność pracy w zespole, - zdolności manualne, - sumienność, dokładność, pracowitość, odpowiedzialność, - mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - praca na linii produkcyjnej stojaków reklamowych, - rozładunek towaru, pakowanie, - prace manualne tj.

sklejanie, oklejanie, szlifowanie, etykietowanie itp., - kontrola jakości oraz ilości produktów i opakowań, - utrzymanie porządku miejsca pracy, OFERUJEMY : - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - pracę w godzinach 7.

00 - 15.00 od poniedziałku do piątku, - regularnie wypłacane wynagrodzenie oraz odprowadzane składki do ZUS, - przeszkolenie z zakresu obowiązków, - wynagrodzenie zasadnicze + premie, - wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy, - miłą atmosferę, Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o wysyłanie aktualnego CV na adres e-mail : z dopiskiem : Pracownik Produkcji Dębogórze lub kontakt telefoniczny : 516-569-300 od pon.

 • piątek w godzinach 8.00-15.00. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot.
 • przetwarzania danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al.

  Zwycięstwa 35 / 2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku