Specjalista ds. Kadr i Płac z jęz. czeskim/słowackim
Talentuno
Warszawa
5 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

  • Administrowanie sprawami kadrowymi zgodnie z lokalnymi przepisami prawa pracy
  • Wspieranie kierowników funkcyjnych w zakresie słowackiego / czeskiego prawa pracy oraz bieżących spraw personalnych
  • Przygotowywanie raportów oraz danych do listy płac
  • Administrowanie benefitami pracowniczymi
  • Archiwizacja dokumentów
  • Wymagania

  • Płynna znajomość języka czeskiego lub słowackiego oraz języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale HR min. rok
  • Znajomość prawa pracy i wszelkich regulacji dotyczących spraw kadrowo - płacowych
  • Zaawansowana znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Rzetelność, dokładność
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Rabat pracowniczy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szeroką ofertę sportową
  • Program lojalnościowy dla pracowników z długim stażem
  • Aplikuj