Magazynier -praca od zaraz w Bielsku-Białej
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Bielsko-Biała, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia.

W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce.

Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko : MAGAZYNIER - PRACOWNIK MAGAZYNU W BIELSKU-BIAŁEJ Zakres obowiązków : - Czasowy i sprawny rozładunek i załadunek - Transport towarów wewnątrz magazynu do miejsca składowania, - Sporządzanie dokumentacji, - Przygotowanie magazynu do inwentaryzacji oraz w jej uczestniczeniu, - Przestrzeganie procedur pracy na magazynie zasad bhp - Dbanie o ład i porządek miejsca pracy Wymagania : - Ukończone 18 lat, - Uprawnienia na wózek widłowy, - Doświadczenie w pracy wózkiem widłowym, - Praca pod presją czasu oraz dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy : - Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową - System pracy zmiany : 06 : 00-14 : 00 - Wynagrodzenie wypłacane w terminie - Możliwość zdobycia doświadczenia - Bezpłatne szkolenia Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt telefoniczny lub aplikowanie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku