Pracownik biurowy Specjalista Obsługi Klienta Biznesowego
NovaPro
Kalisz, Wielkopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

NASZ OBSZAR DZIAŁANIA Od ponad 10 lat zajmujemy się dystrybucją, a w szczególności sprzedażą internetową preparatów biologicznych do przydomowych oczyszczalni ścieków.

Poza produktami bakteryjno-enzymatycznymi oferujemy elementy wyposażenia instalacji oczyszczania ścieków oraz akcesoria dodatkowe.

W naszej ofercie znajduje się również szeroka gama ekologicznych, bezpiecznych środków czystości, preparaty do basenów, stawów i oczek wodnych.

Codziennie obsługujemy setki Klientów zarówno pod kątem doradztwa produktowego, jak i przygotowania wysyłki zamówień. Prowadzimy również sklep stacjonarny.

KOGO SZUKAMY DO NASZEGO ZESPOŁU Przede wszystkim opieramy się na współpracy i wzajemnej pomocy przy realizacji projektów.

Podstawę funkcjonowania stanowi rzeczowa, profesjonalna obsługa klientów indywidualnych i biznesowych. Cenimy taką postawę u Kandydatów.

PROFIL PRACOWNIKA W związku z powyższym idealny kandydat / kandydatka powinien / powinna : mieć doświadczenie w obsłudze Klienta indywidualnego i biznesowego wykazać empatię w rozmowach telefonicznych z Klientami znać podstawę obsługi zamówień w sprzedaży internetowej potrafić obsługiwać program księgowo-magazynowy mieć doświadczenie w pracy z dokumentami : PA, FS, KFS, WZ / PZ itp.

posiadać podstawową znajomość języka angielskiego (inne języki traktujemy jako dodatkowy atut) potrafić pozyskać i zadbać o doskonałą relację z partnerem biznesowym CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ pracę na pełen etat umowę o pracę wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz zaangażowania stałe godziny pracy i wolne weekendy : 8-16 od poniedziałku do piątku odpowiednie, wygodne stanowisko pracy wsparcie we wdrożeniu oraz pomoc współpracowników młodą, sympatyczną kadrę szkolenia produktowe, programowe JAKIE PRZEKAŻEMY CI OBOWIĄZKI obsługę telefoniczną, stacjonarną, e-mailową Klientów indywidualnych i biznesowych przyjmowanie i obsługiwanie zamówień przyjmowanie i prowadzenie reklamacji Klientów i Kontrahentów tworzenie dokumentów sprzedaży przygotowywanie umów i propozycji ofertowych pozyskiwanie nowych Klientów oraz profesjonalną obsługę aktualnych partnerów biznesowych zarządzanie dokumentacją budowanie relacji z Klientami dbanie o wizerunek firmy Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana naszym ogłoszeniem i chcesz dołączyć do naszego zespołu skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza Lento.

Warunek konieczny dla formy aplikacji Koniecznie prześlij nam we wiadomości swoje CV w formacie pdf.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku