Praca w Holandii od zaraz!
Holland Jobs Sp. z o.o.
Konin, Wielkopolskie
‎5 godz. temu
source : Lento.pl

Pracownik magazynu / sortowni Miejsce pracy : Holandia-okolice Hagi Obecnie poszukujemy dla naszego holenderskiego kontrahenta pracowników : do sortowania i pakowania warzyw i owoców cytrusowych szklarni warzywnych magazynów Co oferujemy?

1.legalne zatrudnienie w oparciu o kontrakt holenderski 2. wynagrodzenie od 9,54 € brutto / h dla kandydatów powyżej 21 roku życia 3.

wypłaty co tydzień przelewm na konto 4. zakwaterowanie (płatne 94,25€ na tydzień) 5. dojazd do miejsca pracy i z powrotem (0-6€) 6.

ubezpieczenie (24,85€ za os. / tydzień) 7.opiekę i pomoc polskich koordynatorów na miejscu (wyrobienie nr Sofi itp.) 8. nadgodziny za pracę w weekendy lub święta rozliczane zgodnie z systemem holenderskim 9.

dodatki wakacyjne, urlopowe Czego wymagamy? -motywacji, zaangażowania -rzetelności w wykonywaniu obowiązków -gotowości do wyjazdu od zaraz (na okres min.

10 tyg.) i dyspozycyjności Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji dotyczących pracy lub wyjazdu jesteśmy gotowi Ci pomóc Czekamy na kontakt tel. 784 070 239

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku