PZU - Zespół Everest zaprasza do współpracy!
PZU
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Gdzie będziesz pracować? Centrum Wsparcia Obsługi Klienta PZU Warszawa (ul. Równoległa, obok stacji WKD Raków) Co oferujemy?

 • elastyczny czas pracy - sam / -a ustalasz swój harmonogram pracy, pracujemy pon. pt. (08 : 00 - 20 : 00), sobota (08 : 00 -
 • 16 : 00) -możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy PZU -atrakcyjny i realny system efektywnościowy -profesjonalne szkolenie wstępne, za które otrzymasz wynagrodzenie Jakich osób poszukujemy?

 • pragnących zdobyć doświadczenie zawodowe, w największej firmie inwestycyjno-ubezpieczeniowej w tej części Europy -komunikatywnych i samodzielnych, które szybko się uczą -
 • gotowych do udziału w unikatowych inicjatywach i wydarzeniach w naszej jednostce i nie tylko : ) -potrafiących dzielić się swoim entuzjazmem i pasjami z innymi z wykształceniem minimum średnim Co będziesz robić?

 • wspierał pracowników w obsłudze systemu - pomagać w rozwiązaniu problemów technicznych związanych z jego obsługą Co Ci zapewnimy?
 • szkolenie wstępne, z obsługi wewnętrznych systemów informatycznych PZU, które dobrze przygotuje Cię do pracy -szkolenia wewnętrzne związane z zakresem wykonywanej pracy -
 • pracę w fajnym zespole, w ciekawym miejscu -niepowtarzalną atmosferę, skupioną wokół wspólnie realizowanych unikatowych inicjatyw Chcemy Cię poznać - czkamy na Twoje CV!

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku