DORADCA DS. UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH
Polska Kancelaria Brokerska
WROCŁAW
1 d. temu

Główne zadania :

  • prowadzenie i nadzorowanie negocjacji warunków handlowych z zakładami ubezpieczeń dla istniejących i nowych klientów (ubezpieczenia komunikacyjne),
  • cykliczne przygotowywanie analiz i opracowań,
  • prowadzenie korespondencji z zakładami ubezpieczeń i klientami kancelarii,
  • współpraca z innymi działami w spółce pod kątem poprawności dokumentacji, nadzoru nad terminowością umów i okresem ich trwania,
  • aktywna współpraca z zespołem.
  • Wymagania :

  • warunek konieczny : doświadczenie w pracy w Kancelarii Brokerskiej lub branży ubezpieczeniowej na podobnym stanowisku minimum 1 rok,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość obsługi Excel,
  • umiejętność szybkiego i analitycznego myślenia oraz zdolność samodzielnego podejmowania decyzji w ramach swojej odpowiedzialności,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji swojej pracy z wykorzystaniem popularnych narzędzi.
  • Oferujemy :

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w renomowanej Kancelarii Brokerskiej,
  • praca w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia,
  • możliwość rozwoju w przyjaznym i ambitnym zespole,
  • możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach (udział w Akademii Brokera),
  • konkurencyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy,
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, zniżki na firmowe produkty i usługi, dofinansowanie zajęć sportowych, firmowa biblioteka, finansowanie szkoleń),
  • kawa, herbata, przekąski, owocowe dni, spotkania integracyjne.
  • Zgłoś tę pracę