SPAWACZ AUTOGENICZNY - METODA 311
Agencja Pracy Koncepcja
Gdynia, Pomorskie
6 d. temu

Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926 Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat.

Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę. Obecnie dla Niemieckiego Partnera poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko : SPAWACZ AUTOGENICZNY -

METODA 311 Miejsce pracy : Niemcy, północne Kraje Związkowe Oferta pracodawcy : Umowa o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym Wynagrodzenie 2000 euro netto / etat Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę Praca na pełny etat plus nadgodziny Nadgodziny płatne dodatkowo Zagwarantowane narzędzia do pracy Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne Płatny urlop Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec Wymagania :

  • Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze
  • Umiejętność czytania rysunków
  • Doświadczenie zawodowe ( spawanie) min. 2 lata
  • Prawo jazdy, mile widziany własny samochód Obowiązki :
  • Praca na budowach i w zakładach produkcyjnych
  • Spawanie części i elementów konstrukcyjnych
  • Umiejętność spawania detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją Sposób aplikowania : W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-
  • Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62 / 2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-

    Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

    Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul.

    Podwale 62 / 2, Nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 790 592 719 E.Mail : Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej : www.koncepcja.eu

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych