Praca na produkcji (Holandia) - Dodatki zmianowe!
G-HR Group Sp. z o.o.
Szczecin, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Praca produkcyjna w firmie, która jest światowym liderem w produkcji i dystrybucji systemów do wytwarzania sody domowej roboty.

Stawka godzinowa : 10,75 - 11,13 Euro brutto / godzinę (w zależności od działu)Praca na 1, 2 lub 3 zmiany (w zależności od działu)Dodatki zmianowe : 07 : 00 - 18 : 00 - 100% stawki18 : 00 - 00 : 00 - 125% stawki (13,44 - 13,91 euro brutto / h)00 : 00 - 07 : 00 - 150% stawki (16,29 - 16,70 euro brutto / h)Stanowiska pracy na poszczególnych działach : - Pracownik automatycznej linii produkcyjnej,- Dodawanie do produktów instrukcji w odpowiednim języku,- Przyklejanie etykiet na produktach,- Pakowanie produktów do kartoników,- Obsługa maszyny produkcyjnej,- Sprawdzanie ważności butli na podstawie daty wydrukowanej na koronie,- Opróżnianie butelek z pozostałego gazu CO2,- Zdejmowanie starej etykiety z butelki za pomocą noża,- Inne prace produkcyjne.

Wymagania : - Oświadczenie o niekaralności,- Komunikatywna znajomość języka angielskiego,- Odpowiedzialność,- Gotowość do wyjazdu w najbliższym czasie,- Chęć zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,- Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem.

W ramach współpracy otrzymasz : - Pełne wsparcie na czas trwania umowy (jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami),- Umowa na holenderskich warunkach oraz wszystkie dodatki i świadczenia,- Atrakcyjne wynagrodzenie,- Możliwość pracy w weekendy,- Zakwaterowanie i transport do pracy,- Na chwilę obecną nie ma możliwości wyjazdu w parach (brak wolnych pokoi dla par na zakwaterowaniach).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku