Operator dźwigu z chwytakiem - blisko granicy
PHH Personaldienstleistung GmbH
Katowice, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niemczech. W związku z zapotrzebowaniem na współpracowników na terenie Niemiec obecnie poszukujemy operator dźwigu (k / m / i) z chwytakiem z znajomością języka niemieckiego do stałej pracy w Torgau.

Zakład zajmuje się produkcją europalet w ponad 100 różnych modelach, do tego skrzyń itp. z drewna.Obowiązki : Do obowiązków należeć będzie transport materiałów drewnianych za pomocą żurawia / dźwigu mobilnego z chwytakiem na terenie zakładu.

Wymagania : Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowiskuZnajomość języka niemieckiegoUprawnienia niemieckieGotowość do pracy za granicąWłasny samochód ze względu na pracę 4 zmianowąOferujemy : Umowę o pracę na niemieckim warunkachPełny pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne)Atrakcyjne wynagrodzenie 16 Euro / BruttoDodatek Paliwowy 8 Euro / dzień roboczyDodatek do zakwaterowania 15 Euro / dzień Wsparcie na miejscuProsimy o zaznaczanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.

08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"Informujemy że wraz z procesem rekrutacji będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku