Pracownik gospodarczy z orzeczeniem Mysłowice
Probet Sp. z o.o.
Mysłowice, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Probet Sp. z o.o. Aktywnie i z sukcesem wspieramy aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze : Pracownik gospodarczyPraca w Mysłowice, ul.

BiałobrzeskaDo obowiązków pracownika będzie należało : - sprzątanie powierzchni hali maszynowo i ręcznieWymagania : - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku-

orzeczenie o stopniu niepełnosprawności- gotowość podjęcia pracy od zarazOferujemy : - umowę o pracę- pełny etat- wynagrodzenie 1800 zł netto na rękę-

zwrot kosztów dojazdu własnym samochodem- praca od pon. do pt. w godz. od 6 : 00 do 14 : 00, 14 : 00 do 22 : 00, 22 : 00 -

06 : 00 i w co drugą sobotęProszę o kontakt : Anna tel. 32 413 15 50 wew. 1od pon. do pt. w godz. od 7 : 00 do 15 : 00CV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej niż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące.

Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po wskazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów.

Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy.Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO; w przyszłości Prezes UODO).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku