MAGAZYNIER
GALFA OT Polska Sp. z o.o.
Kaniów
1 d. temu
source : infoPraca

Zakres obowiązków :

  • Załadunek i rozładunek towaru,
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • Pakowanie i kompletacja wyrobów.
  • Wymagania :

  • Uprawnienia na wózki widłowe,
  • Wykształcenie min zawodowe,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność,
  • Zdolność planowania i organizowania swojej pracy.
  • Oferujemy :

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Szkolenia wprowadzające do pracy,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka zasadnicza plus premia),
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, opieka medyczna),
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach za pomocą opcji "Aplikuj"

    Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.