Sprzątająca/Pracownik na terenie zewn -Terespol i Koroszczyn
Impel
Terespol, Lubelskie
1 d. temu
source : Lento.pl

HR for Business Sp. z o.o. będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta ogólnopolskiej firmy z branży sprzątającej poszukuje osobę na stanowisko : TERESPOL : Sprzątająca (2 h ) : KOROSZCZYN : (0,625 etatu) Zadania / Czynności : - Pomieszczenia biurowe - Ciągi komunikacyjne - Sanitariaty Wymagania : - Asertywności, dyspozycyjności, umiejętności pracy w zespole - Pozytywne nastawienie do pracy i optymizm - Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu lekkim, umiarkowanym Oferujemy : - Umowa o pracę - Wprowadzenie, środki czystości, narzędzia pracy - Zapewniamy terminową wypłatę wynagrodzenia Pracownik na terenie zewnętrznym (Terespol) : - etat I : 6.

00 - 12 : 00 (umowa o pracę) Obowiązki : - Utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym Oferujemy : - pracę w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę - stabilne zatrudnienie - wprowadzenie do obiektu Oczekujemy : - Dyspozycyjności w godz : 6 : 00 - 12 : 00 - Odpowiedzialności Osoby zainteresowane proszone są o : kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 : 00 15 : 00 pod nr tel.

510 015 878, 727 003 042, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. : 71 711 01 44 Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie cv poprzez stronę z poniższą klauzulą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul.

Ślężnej 118, na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 2 lat.

Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu w wybranymi osobami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku