Administracyjne Wsparcie Klienta z j. niemieckim
CEE Experts by L.M. International Group
Wrocław, PL
38 min. temu
source : FACHPRACA

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach oraz konsultingu związanym ze sprzedażą oraz HR. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach BPO / SSC, IT, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria.

Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Obowiązki :

  • Asystowanie w przygotowywaniu dokumentów i prezentacji w j. niemieckim,
  • Kontaktowanie się z klientami w celu pozyskiwania potrzebnych informacji,
  • Zarządzanie bazą danych i jej aktualizacja,
  • Przygotowywanie tłumaczeń oraz raportów,
  • Praca administracyjna i prowadzenie korespondencji.
  • Wymagania :

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • otwartości na zmiany,
  • umiejętności dobrej organizacji pracy,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
  • Nasz klient oferuje :

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju, liczne szkolenia i kursy,
  • liczne benefity pozapłacowe takie jak Karta Multisport, Opieka medyczna,
  • pracę w nowoczesnym biurze z chill-out zone,
  • Pizza Day, Owocowe czwartki, etc.
  • Aplikuj