Kucharz/ młodszy kucharz Dolina Charlotty Resort & Spa
Dolina Charlotty
Słupsk, Pomorskie
18 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko : KUCHARZA / MŁODSZEGO KUCHARZA W RESTAURACJI PRZY HOTELU Miejsce pracy : Dolina Charlotty Strzelinko k.

Słupska OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przygotowanie potraw z pasją, z dbałością o jakość i smak, na bazie świeżych, naturalnych składników,
  • zachowanie czystości stanowiska pracy, dbałość o schludny wygląd
  • ścisłe przestrzeganie zgodności przygotowania potraw z ustalonym jadłospisem i recepturą
  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt, urządzenia, wyposażenie kuchni, magazynu itp.
  • przestrzeganie wszelkich norm i wytycznych oraz procedur obowiązujących w kuchni WYMAGANIA
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • ważne badania sanitarno-epidemiologiczne Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn.

    29.08. 1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) .

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych