Java Full Stack Developer
Nexio Management
Warszawa. PL
2 d. temu
source : Just Join IT

Java Full Stack Developer MIEJSCE PRACY : WARSZAWA / ZDALNIE

OPIS STANOWISKA :

  • Praca nad pełnym rozwojem aplikacji w obszarze frontendu oraz backendu
  • Praca w pełnym przekroju aplikacji
  • Analiza błędów, wprowadzenie poprawek w kodzie, dbałość o wysoką jakośc kodu
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Wpływ na architekturę projektu, dobór technologii oraz narzędzi wykorzystywanych w projekcie
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • WYMAGANIA :

  • Minimum 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (techniczne lub pokrewne)
  • Doświadczenie w realizacji projektów z wykorzystaniem : HTML / CSS / JavaScript, JQuery, JSON, XSL / XML, Maven, JUnit, J2EE i JSE, TFS
  • Doświadczenie w pracy z : AngularJS, Spring oraz Git
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • Doświadczenie w pracy w środowiskach Agile / Scrum
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom C1)
  • OFERUJEMY :

  • Udział w różnorodnych projektach z dostępem do najnowszych wzorców technicznych i biznesowych
  • Praca w Warszawie / obecnie zdalnie
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia, stawka ok. 100 - 130 zł / h netto + FV
  • Elastyczne formy współpracy : umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w pracę
  • Pakiet benefitów (Medicover rozszerzony o stomatologię, FitProfit)
  • Finansowanie certyfikatów
  • Zgłoś tę pracę