Backend / Java Spring (Praca zdalna)
Mro Przemysław Mroczek
Poznań, Polska
3 d. temu

Stanowisko : BACKEND / JAVA SPRING (Od juniora do seniora)

Wynagrodzenie : 5'000 - 10'000 netto

Forma : B2B / UZ / UoD / UoP*

Twój zakres obowiązków i odpowiedzialności :

Poszukujemy programisty backend w technologii

Java Spring

do obecnych na rynku projektów startupowych.

Oczekujemy umiejętności

tworzenia REST API

samodzielnego projektowania rozwiązań i struktury baz danych.

Podczas pracy w naszym zespole będziesz miał możliwość rozwoju jako programista backend, ale również dajemy okazję do spróbowania swoich sił na frontendzie.

Idealny kandydat powinien posiadać :

  • Znajomość języka programowania : Java Spring (min. średniozaawansowany).
  • Znajomość podstawowych standardów i formatów wymiany danych ( REST API).
  • Umiejętność prowadzenia własnych projektów.
  • Dużą samodzielność.
  • jeżeli to Ty, to śmiało przesyłaj CV.

    Nasz klient zapewnia swoim pracownikom :

  • Praca zdalna,
  • Elastyczne godziny pracy
  • Rodzaj umowy dostosowany indywidualnie tak, aby Tobie najbardziej się to opłacało.
  • Jeśli nudzi Cię programowanie w jednym projekcie, to z nami zyskasz bogatą różnorodność, w świeżych projektach i technologiach.
  • Zgłoś tę pracę