Brygada cieśli - praca z zakwaterowaniem!
Walter Fach Kraft GmbH
Katowice, Śląskie
‎7 godz. temu
source : Lento.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 23-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko : Brygada cieśli kraj : Niemcy Masz już zgrany zespół do pracy oraz posiadacie doświadczenie?

Wystarczy, że tylko jedna osoba będzie znała komunikatywnie język niemiecki. Chętnie was zatrudnimy do pracy na terenie całych Niemiec.

Jeśli w pracy liczy się dla Ciebie stabilność i solidne warunki zatrudnienia to znak, że ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy : 1.

Niemiecką umowę o pracę. 2. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. 3. Płatne urlopy oraz premie świąteczne. 4. Mieszkanie w 100% opłacone przez pracodawcę 5.

Służbowy samochód, z możliwością zjazdów do Polski. 6. Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych. ... oraz wiele więcej. Zakres Twoich obowiązków : - prace szalunkowe Wymagania : - Doświadczenie w pracach ciesielskich, - Znajomość języka niemieckiego (mile widziana) Zainteresowany ?

Wyślij CV na adres mailowy lub dzwoń pod numery tel. : +48 713666081 Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci. Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku