Mechanik Samochodów Osobowych - Holandia
EPSN Workforce Poland
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy Mechaników SamochodowychOpis stanowiska : Sprawdzanie i drobne naprawy samochodów które zjechały z linii produkcyjnej.

Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn wykorzystywanych przy procesie naprawy i składania samochodów Inspekcja i certyfikacja samochodówWymagania : Doświadczenie w naprawie i inspekcji samochodów, umiejętność obsługi narzędzi wykorzystywanych do naprawy samochodów Mile widziane doświadczenie przy naprawach samochodów BMW i Mini Doświadczenie w testowaniu i diagnozowwaniu ogrzewania, klimatyzacji, hamulców Umiejętność sprawdzenia i naprawy systemów i modułów elektronicznych w samochodzie Doświadczenie w pracy z urządzeniami pracującymi pod wysokim napięciem.

Znajomość j. angielskiegoPracę w pełnym wymiarze godzin (40) - możliwość nadgodzin 15% dodatku za pracę w systemie zmianowym (3 zmiany) Praca conajmniej do końca lipca 2017 - z możliwością przedłużenia do końca roku Płatny urlop Stawka : 11,65 Euro netto za godzinę

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku