Brygadzista / Team Lider
Rhenus Logistics S.A.
Katowice, śląskie, Polska
‎13 godz. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Jako Brygadzista będziesz odpowiedzialny / a za nadzorowanie pracy podległego zespołu, delegowanie zadań i dbanie o prawidłowy przebieg procesu.
  • To praca na 2 zmiany, w oparciu o umowę o pracę i stabilną współpracę.

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :
  • Koordynowanie i nadzór pracy podległych pracowników magazynu (zespół kilkuosobowy)
  • Zapewnienie terminowej i zgodnej z wymogami jakościowymi realizacji zadań
  • Odpowiedzialność za realizację wskaźników wydajnościowych w podległym obszarze
  • Optymalizację i poprawę stosowanych standardów i procedur
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy przy obsłudze towarów
  • Dbałość o sprzęt i wyposażenie magazynu
  • Współpracę z innymi działami organizacji
  • Raportowanie do Kierownika Działu w Magazynie
  • Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w organizowaniu i koordynowaniu pracy zespołu w magazynie
  • Systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność podejmowania decyzji, delegowania zadań i wyznaczania priorytetów
  • Zaangażowanie, proaktywna postawa lidera, samodzielność i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (praca magazynu w godzinach 06 : 00-22 : 00)
  • Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych
  • To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w trybie zmianowym oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawy i szeroki zakres obowiązków
  • Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej współfinansowanej przez firmę, możliwości ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny, dofinansowanie do Karty Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie logistycznej o ugruntowanej pozycji
  • Realny wpływ na organizację procesów i współtworzenie atmosfery w nowotworzonym oddziale
  • Szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • Rhenus Logistics S.A.

    Obecnie szukamy do naszego zespołu Brygadzistów

    Jesteśmy częścią Grupy Rhenus, która jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie. Grupa Rhenus świadczy usługi z zakresu logistyki magazynowej, logistyki frachtowej, usług portowych, celnych, transportu morskiego oraz lotniczego.

    W naszej grupie łączymy ponad 100 lat tradycji z otwartością na nowości i podejmowanie innowacyjnych działań.

    Dołączając do Rhenus Logistics S.A. będziesz brał / a udział w nowym projekcie e-commerce, w którym na powierzchni magazynowej około 60 000 metrów kwadratowych będziemy realizować operacje logistyczne dla naszego klienta.

    Magazyn znajduje się w Sosnowcu.