Listonosz z samochodem
Poczta Polska
Wiązowna, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poczta Polska S.A. poszukuje kandydatek / kandydatów na stanowisko : Listonosz z samochodem U nas zyskasz : - stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę, - pensję zawsze na czas i premię miesięczną, - wolne weekendy, - trzynastą pensję i dodatek stażowy, - dofinansowanie do wypoczynku oraz wydarzeń kulturalnych, - atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, - zwrot kosztów za używanie własnego pojazdu do celów służbowych.

Skontaktuj się z nami, jeśli : - chętnie się uczysz - nie wymagamy doświadczenia, - jesteś samodzielny / a i cenisz sobie swobodę działania, - jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną oraz lubisz pracę z ludźmi, - jesteś osobą sprawną fizycznie, - posiadasz prawo jazdy kat.

B oraz własny samochód. Na Twój dzień pracy będzie się składać : - przygotowanie korespondencji do doręczenia, - doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych, - realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów, - praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku