Elektryk / Elektronik Niemcy 2100 - 2500 € NETTO
Pośrednictwo Pracy Soberka Elżbieta
Poznan, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec.

Elektryk Przemysłowy / Elektronik / Mechatronik / ElektromechanikWertheim NiemcyOpis stanowiska :

  • praca jako elektryk / elektronik w firmie produkującej maszyny i urządzenia produkcyjne dla firm takich jak BMW, Bosch, Samsung, Volkswagen.
  • okablowywanie poszczególnych podzespołów maszyn
  • składanie i podłączanie kompletnych maszyn i urządzeń produkcyjnych z przygotowaniem do ich końcowej instalacjiOferujemy :
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • długoterminową współpracę
  • bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni, łazienki oraz internetu
  • stawkę godzinową : początkowo 12,80 € / h po 6 tygodniach 13 € / h po 3 miesiącach 13,38 € / h po 5 miesiącach 14,50 € / h po 7 miesiącach 16,17 € / hpo 9 miesiącach 17,05 € / h po 15 miesiącach 19,14 € / h
  • dietę za przepracowaną godzinę w wysokości 4 €
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • bonus powitalny w wysokości 50 €
  • 200 € premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • punktualne wypłaty
  • płatny urlop
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, składki emerytalne, Kindergeld itp.)
  • premia 200 € za zwerbowanie kolegi / znajomego do pracy w naszej firmieWymagamy :
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochódCV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy składać poprzez kliknięcie przycisku aplikujW tytule prosimy podać nazwę stanowiska Elektryk Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod +48 34 35 02 159Zapraszamy również na osobiste spotkania w siedzibie naszej firmy 46-300 Olesno Ul.
  • Drzymały 11.Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Posrednictwo Pracy Soberka., ul. Drzymały 11 46-300 Olesno (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia : 9389 ).

    Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych.

    Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie firmie danych osobowych jest dobrowolne.

    Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy.

    W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.