Bankier Klienta - [ nie wymagamy doświadczenia ]
Alior Bank
Gdańsk, Pomorskie
‎18 godz. temu
source : Lento.pl

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce.

To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości. W Alior Banku odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.

Dołącz do Alior Bank jeśli : jesteś gotowy na duży sukces finansowy, a tym samym na realizowanie celów doświadczenie nie jest warunkiem koniecznym, ale świetnie jeżeli już je masz.

 • szukać pierwszej pracy, chcesz zmienić obecną, a może zależy Ci na elastycznych godzinach pracy jesteś otwarty, lubisz ludzi i rozmowy z nimi jesteś ambitny i chcesz się rozwijać jesteś dyspozycyjny do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku posiadasz minimum średnie wykształcenie Twoja praca będzie polegała na : sprzedaży produktów i usług bankowości detalicznej w oddziale banku aktywnym pozyskiwaniu Klientów obsłudze transakcyjnej kompleksowej obsłudze Klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości obsługi Sprawdź co Ci możemy zaoferować!!! zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku