PRACA ZDALNA - Specjalista ds. księgowości GL (BPO/SSC) - j. angielski
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Rzeszów, podkarpackie, Polska
3 d. temu

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

PRACA ZDALNA - Specjalista ds. księgowości GL (BPO / SSC) - j. angielski

Miejsce pracy : Rzeszów

Zadania :

  • Prowadzenie działań zamykających na koniec miesiąca
  • Przetwarzanie zapisów księgowych, nadzór nad poprawnością danych
  • Przygotowywanie raportów i uzgodnień bilansowych
  • Komunikacja w języku francuskim z klientami, współpraca z innymi działami księgowymi w celu zapewnienia poprawności procesu
  • Udział w różnych projektach księgowych
  • Oczekiwania :

  • Około 2 lata doświadczenia w księgowości GL / RtR
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie zdolności analityczne i swobodne poruszanie się w Ms Excel
  • Znajomość SAP
  • Nasz Klient oferuje :

  • Stabilność zawodową - umowę o pracę
  • Używanie języka obcego w praktyczny sposób
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Specjalny program szkoleń dla każdego nowego pracownika
  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce
  • Aplikuj