Animator czasu wolnego
Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference&SPA
Racławice, Małopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA poszukuje kandydata na stanowisko Animator czasu wolnego. Miejsce pracy : Dosłońce ok.

40 km od Krakowa Jeśli jesteś młodą uśmiechniętą osobą, masz poczucie humoru, dystans do siebie i pasje, to idealnie pasujesz do naszego zespołu! Dzieci, którymi będziesz się opiekować muszą wierzyć, że zabawy proponowane przez Ciebie dadzą im radość! Bo tego oczekują! Do Twoich zadań należeć będzie : prowadzenie animacji dla dzieci gry, zabawy, warsztaty możesz indywidualnie kreować scenariusz praca 5 dni w tygodniu po 4 6 godz.

Oczekujemy od Ciebie : zamiłowania do pracy z dziećmi kreatywności, pomysłowości łatwości w nawiązywaniu kontaktów gotowości do pracy w sezonie wakacyjnym mile widziani studenci i absolwenci / studenci kierunków pedagogicznych, psychologicznych Oferujemy · atrakcyjne wynagrodzenie · zapewniamy posiłek oraz napoje Osoby zainteresowane prosimy o kontakt : 666 855 802 lub

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku