Programista .NET
ABB
Łódź, Poland
3 d. temu

Dołącz do firmy ABB i podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe będą zapewniały większy dostęp do czystszej energii.

W związku z rozwojem naszego Centrum Systemów Informatycznych zlokalizowanego w Łodzi, poszukujemy osoby na stanowisko Programista .NET.

Twoje obowiązki

  • Analiza wymagań biznesowych i ustalenie najlepszego sposobu rozwiązania.
  • Projektowanie i programowanie aplikacji.
  • Zapewnienie jakości tworzonych rozwiazań.
  • Wsparcie użytkowników końcowych i rozwiązywanie ich problemów.
  • Monitorowanie zgłoszeń użytkowników końcowych.
  • Tworzenie i aktualizowanie bazy wiedzy.
  • Współpraca i komunikacja z międzynarodowym zespołem.
  • Przestrzeganie procesu tworzenia oprogramowania w ABB.
  • Ciagłe ulepszanie sposobu wykonywania pracy.
  • Twoje kompetencje

  • Ukończone studia minimum I-go stopnia (preferowane kierunki : informatyka, elekrotechnika, automatyka i robotyka).
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty.
  • Doskonała znajomość platformy .NET.
  • Znajomość MS SQL.
  • Znajomość GIT i Azure DevOps.
  • Doświadczenie w ASP.NET, WCF mile widziane.
  • Język angielski biegły w mowie i w piśmie.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i analityczne pozwalające na codzienny kontakt z użytkownikami oraz członkami zespołu projektowego.
  • Zgłoś tę pracę