Praca w Teatrze
Teatr Afisz z Torunia
Toruń, Kujawsko-pomorskie
8 d. temu
source : Lento.pl

Ciekawa, dorywcza praca w teatrze. Teatr AFISZ z Torunia poszukuje pracowników techniki teatralnej - elektroakustyka, przygotowanie sceny, opieka nad kostiumernią i rekwizytornią.

Doświadczenie, płeć i wiek kandydatów nie mają znaczenia. Dodatkowymi atutami przy zatrudnieniu będzie prawo jazdy, zdolności manualne, plastyczne i tzw.

złota raczka". Wskazane by kandydat na elektroakustyka miał dobry słuch. W naszym teatrze istnieje możliwość nabycia nowego zawodu.

Działamy od 10 lat i w tym czasie już kilka osób nabyło umiejętności pozwalających im na zatrudnienie w państwowych teatrach na etatach elektroakustyków i wykwalifikowanych pracowników sceny.

Ponadto istnieje możliwość podjęcia dodatkowych czynności w charakterze handlowca czy statysty. Praca ma charakter dorywczy, zadaniowy, na umowę zlecenie i umowę o dzieło.

Spektakle i inne imprezy artystyczne są realizowane najczęściej w okresie weekendu, wielokrotnie na wyjeździe poza Toruniem.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku