Specjalista ds. pozyskiwania kluczowych klientów
EVERUPTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Warszawa, Polska
3 d. temu

Dla naszego Klienta z branży OZE, firmy oferującej kompleksową usługę przygotowania, finansowania, realizacji oraz obsługi serwisowej inwestycji w obszarze oświetlenia LED, instalacji fotowoltaicznych oraz kogeneracji poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds pozyskiwania kluczowych klientów

Lokalizacja - praca zdalna, główna siedziba firmy mieści się w Warszawie.

Firmę tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej, energetyce odnawialnej i nowych technologiach.

Razem zapewniają niezbędne know-how w zakresie doboru, wdrożenia i obsługi nowoczesnych systemów oświetleniowych i fotowoltaicznych.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system prowizyjny
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w organizacji nastawionej na otwartą komunikację
  • Współpracę z ciekawymi Ludźmi w budowaniu innowacyjnej firmy
  • Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Wypełnij formularz w naszym systemie i dołącz CV, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku dni i przeprowadzimy rozmowę rekrutacyjną.

    Będziemy też z Tobą przez cały proces rekrutacji i pomożemy Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w firmie.

    Pamiętaj, będziemy rozpatrywać tylko osoby, które zaaplikują przez system

    Więcej informacji o procesie rekrutacyjnym w Talent Place znajdziesz na stronie : https : / / talentplace.pl / kandydaci

    Wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży B2B min. 1 rok
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Wysoka orientacja na realizację celów oraz postawa pro-sprzedażowa
  • Umiejętność stosowania języka korzyści, badania potrzeb oraz zbijania obiekcji
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz zorganizowanie
  • Pozytywne nastawienie, umiejętność aktywnego słuchania
  • Opis stanowiska

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych wychodzących i przychodzących, których celem będzie wstępna diagnoza potrzeb potencjalnych Partnerów biznesowych.
  • Kontakt dostosowany do potrzeb Klienta telefon, email, wideokonferencja.

  • Aktywne umawianie spotkań / telekonferencji dla KAM z zainteresowanymi Klientami.
  • Rozwijanie kontaktów z decydentami w grupie docelowej Klientów Kluczowych z segmentu dużych przedsiębiorstw.
  • Realizacja wyznaczonych KPI, obsługa CRM oraz raportowanie bieżących działań do Managera.
  • Współpraca z Key Account Managarami oraz Biznes Development Managerami.
  • Współpraca z działem Marketingu w zakresie procesu Prospectingu.
  • Zgłoś tę pracę