HYDRAULIK
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojsk
Warszawa, Mazowieckie
‎23 godz. temu
source : Lento.pl

Do zakresu obowiązków hydraulika będzie należało w szczególności : Montaż i naprawy instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania.

Utrzymanie prawidłowego funkcjonowania instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz instalacji kanalizacyjnej.

Montaż, wymiana, dokonywanie kontroli szczelności, sprawności, drożności, przewodów i urządzeń sanitarnych oraz kanalizacyjnych.

Uszczelnianie i utrzymanie technicznej sprawności wszystkich zaworów wodnych, wymiana niesprawnych zaworów, łącznie z zaworami odcinającymi na podejściach od pionów.

Czyszczenie i / lub wymiana filtrów. Comiesięczne dokonywanie odczytów wodomierzy, sprawdzanie plomb. Prowadzenie ewidencji urządzeń pomiarowych wraz z dowodami legalizacji i okresami ważności dowodów legalizacji.

Sprawdzanie sprawności osadników deszczowych. Bieżące usuwanie występujących awarii. Współpraca z innymi pracownikami podczas realizacji zadań zawodowych.

Wymagana niezbędne związane ze stanowiskiem pracy : wykształcenie kierunkowe zawodowe; uprawnienia eksploatacji w zakresie Grupy 2 pkt 1), 2), wymienione w załączniku nr 1 do rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 r.

minimum 12-miesięczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; samodzielność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

 • W zamian oferujemy : Zatrudnienie od października 2019 r. na umowę o pracę w wymiarze 0,5 etat Współpracę w przyjaznym zespole, chętnie dzielącym się wiedzą;
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku