Opiekunka od zaraz do samotnego pana na północ Bremy -1700E
az-partner
Koszalin, Zachodniopomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Do opieki Pan 97 lat (179 cm, 74 kg) mieszka sam, choroby : słabość starcza, Inkontynencja, Pan porusza się ze wsparciem, przesiada się sam na wózek, transferu nie ma, Pflegedienst 3x w tygodniu pomaga przy myciu, Pan dostaje leki nasenne obrzeża miasta, dom jednorodzinny, zakupy do 30 min, rowerem 10 min, dla opiekunki własna łazienka, TV, Na miejscu jest pomoc domowa poch.

Rosyjskiego. Numer telefonu, pod którym można uzyskać szczegóły oferty tel.535-227-228 Wymagania : -DOŚWIADCZENIE PRZY OPIECE -JĘZYK NIEMIECKI KOMUNIKATYWNY oferujemy : stawka miesięczna : 1300-1350 Euro na rękę +DODATEK ŚWIĄTECZNY 350 E legalną pracę na niemieckich składkach A1 i EKUZ składki od średniej krajowej wynagrodzenia w euro lub w złotówkach firma ponosi koszty transportu ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZĘ O KONTAKT TEL. 535-227-228

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku