Operator maszyn produkcyjnych
Manpower
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Manpower (Agencja zatrudnienia numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów.

Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Operator maszyn produkcyjnych Numer ref. OUP / 037 / JKA

  • Bydgoszcz Kluczowe zadania :
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Ustawianie i wymiana niezbędnych elementów maszyn produkcyjnych (przezbrojenia maszyn)
  • Kontrola i korygowanie parametrów procesu Wymagania :
  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil mechaniczny lub elektryczny)
  • 2 letnie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym Oferujemy :
  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy
  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
  • Jednorazowy dodatkowy bonus w postaci jednomiesięcznego wynagrodzenia
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do posiłków, zakup produktów firmy po preferencyjnych cenach, premie świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku, grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych