Tapicer z podstawowym Niemieckim (k/m)
Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.
Poznan, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Tapicer meblowy (K / M) z podstawowym niemieckim WYNAGRODZENIE

  • Stawka 10.82 Euro brutto / h,
  • Dieta 20 Euro netto za każdy przepracowany dzień,
  • Koszt zakwaterowania około 300 Euro netto, CZAS PRACY :
  • Od zaraz z dłuższą perspektywą czasową
  • Umowa na czas nieokreślony ZADANIA :
  • Tapicerowanie sof, narożników, foteli. OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY :
  • Posiadania prawa jazdy i samochodu,
  • Podstawowy język Niemiecki OFERUJEMY :
  • Stabilne długoterminowe zatrudnienie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niemiecką umowę o pracę,
  • Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,
  • Zakwaterowanie zapewnione,
  • Praca w systemie trzyzmianowym MIEJSCE PRACY :
  • Okolice Pressig 96332
  • Zgłoś tę pracę