Inżynier Sprzedaży
Gi Group Sp.z o.o.
mazowieckie, Warszawa
3 d. temu
source : Goldenline

Opis stanowiska :

sprzedaż kompletnych rozwiązań dla klientów (w tym systemu zasilania gwarantowanego, klimatyzacja precyzyjna, agregaty, etc.),

zarządzanie procesem sprzedaży, od zapytania, przez koncepcję techniczną, po podpisanie umowy,

przygotowywanie dokumentów przetargowych,

ścisła współpraca z dostawcami i podwykonawcami,

nawiązywanie współpracy z biurami projektowymi.

Wymagania :

min. 2 lata doświadczenia w branży Data Center,

znajomość zagadnień technicznych z zakresu Data Center / Serwerowni,,

znajomość norm dotyczących Data Center (UI, TIA 942, EN 50600)

duża otwartość, łatwość nawiązywania nowych kontaktów i zjednywania sobie ludzi,

znajomość angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy :

atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy (miesięczny),

stabilna, rodzinna firma, w której jest zapewniony rozwój (plan szkoleń),

dodatkowe benefity : angielski, ubezpieczenie zdrowotne,

narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy,

samodzielne stanowisko z możliwością awansu w strukturach.