SPRZEDAWCA
ARTUS
Wielgomłyny, Łódzkie
‎8 godz. temu
source : Lento.pl

Stanowisko : sprzedawcaMiejsce pracy : Kobiele WielkieOd kandydatów oczekujemy : Zaangażowania i pracowitościŁatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnychGotowości do pracy w systemie zmianowymKsiążeczki sanepidu lub gotowości jej wyrobieniaOsoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : Obsługę klientów zgodnie z przyjętymi standardami firmyObsługę kasy fiskalnej i rozliczanie środków płatniczychPracę na stoisku mięsnymDbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarówTel : 508837989, 509041189Wyślij CVProsimy o wpisanie w temacie : REKRUTACJAInformujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) .

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku