Pielęgniarka w Niemczech – Berlin, Ulm,
Beta-aktiv Elisabeth Sobiech
Pabianice, Łódzkie
‎6 godz. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta z Berlina i Ulm poszukujemy pielęgniarek lub pomocy pielęgniarskich do pracy w intensywnej opiece!! Zgłoś się do nas już dziś! Szczegóły : Praca w Berlinie i Ulm Intensivpflege, można pracować w jednym kawałku 12-13 dyżurów, po czym można jechać do domu, pokoiki w WG za 250 euro warm, zarobek : jako Hilfskraft przed uznaniem dyplomu 12,50 Euro / godz.

jako Fachkraft z uznanym dyplomem 15-17,00 Euro / godz. (w zależności od doświadczenia zawodowego), dodatki : za noce 25%, niedziela 30%, święta 50%, urlop od 24 do 30 dni w zależności od wieku.

Jeśli ktoś nie był na zwolnieniu przez 3 miesiące otrzymuje dodatek w wysokości 300 Euro Wymagania : -wykształcenie kierunkowe : pielęgniarka dyplomowana lub opiekun osób starszych -samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem obowiązków opiekunczych -gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok -znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2 / B1 mile widziana niemiecka Urkunda Szczegółowe informacje pod numerem telefonu : +48 574 699 866 +49 151 66432772 Aplikacje prosimy wysyłać na adres :

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku