Zespół sprzedażowy- WOLNE MIEJSCA !
Poleko-group
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży- praca dla młodych i ambitnychKieruje Tobą ciekawość i chęć rozwoju? Lubisz spotykać nowych ludzi i ambitne cele pobudzają Cię do działania?

Masz energię, zapał do nauki i konsekwentnie i z determinacją dążysz do celu? W takim razie to oferta dla Ciebie ! Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku rozpoczyna rekrutację na stanowisko : MŁODSZY SPECJALISTA DS.

SPRZEDAŻY.Mile widziani studenci zaoczni Liczba etatów : 7Do Twoich zadań należeć będzie :

  • Zawieranie umów i oraz przedłużanie kontraktów już istniejących
  • Budowanie relacji z Klientami, opartych na zaufaniu i profesjonalizmie
  • Realizowanie celów na określonym poziomie
  • Oryginalne podejście do KlientaSzukamy Osób zdeterminowanych, komunikatywnych, lubiących kontakt z ludźmi. Warunkiem nawiązania współpracy będzie również wysoka kultura osobista oraz punktualność.Firma oferuje :
  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji
  • Wsparcie w realizacji zadań
  • Pracę pełną pasji i możliwości
  • Ciekawy zakres obowiązków
  • Wynagrodzenie zawsze na czas ! Od 1700 do 3300 zł na rękę w skali miesiąca (netto)
  • Gruntowane szkolenia wstępne i cykliczne
  • Wsparcie merytoryczne oraz praktyczne ze strony doświadczonych szkoleniowcówZachęcamy do aplikacji. Wystarczy wysłać nam swoje Cv za pośrednictwem portalu
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych