Programista RPG
Bank Millennium
Warszawa, Poland
2 d. temu
source : Bulldogjob

Technologie i umiejętności :

Praca zdalna : Twoje zadania :

Twoje zadania :

  • Projektowanie i implementacja nowych rozwiązań oraz utrzymanie istniejącego oprogramowania w centralnym systemie banku
  • Konsultacje techniczne i współpraca z analitykiem aplikacji podczas analizy wymagań i testów
  • Wsparcie procesu instalacji oprogramowania
  • Wsparcie problemów w środowisku testowym i produkcyjnym
  • Przygotowywanie dokumentacji projektu i implementacji rozwiązania
  • Kogo szukamy? :

  • Doświadczenie programistyczne w technologii RPG VI ile na platformie IBM iSeries
  • Znajomość i umiejętność wykorzystania w praktyce dobrych praktyk programowania, automatyzacji testów jednostkowych
  • Umiejętność efektywnego zarządzania własną pracą
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację
  • Opis projektu :

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny Banku Millennium wpisując numer referencyjny : BULL / DRA / RPG.