Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej (praca z bronią)
PKN ORLEN S.A.
Płock, POL
6 d. temu

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemu telewizji przemysłowej, systemu kontroli dostępu oraz innych systemów alarmowych
  • Należyte i sumienne wykonywanie obowiązków służbowych wynikających z potrzeb realizacji usług ochrony
  • Inicjowanie wszelkich działań związanych z podniesieniem bezpieczeństwa obiektu oraz jego mienia
  • Reagowanie i ujawnianie wszelkich przypadków wykroczeń, przestępstw oraz innych nieprawidłowości
  • Zabezpieczenie śladów i dowodów przestępstw dokonanych na terenie chronionego obiektu
  • Sporządzanie meldunków, notatek służbowych w ramach czynności służbowych
  • Przestrzeganie przepisów Ustawy o ochronie osób i mienia, przepisów służby ochronnej oraz obowiązujących zarządzeń i instrukcji
  • Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie średnie
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni (w tym paralizator)
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Znajomość Ustawy o ochronie osób i mienia
  • Przestrzeganie norm postępowania i zasad etycznych
  • Staranność i dbałość o bezpieczeństwo
  • Zaangażowanie w wykonywane działania oraz lojalność wobec firmy
  • Zachowanie i doskonalenie standardów oraz norm jakości
  • Branie odpowiedzialności za własne działania
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Dodatkowo otrzymasz

  • Program wspierający rodzinę
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej
  • Benefity
  • prywatna opieka
  • medyczna

  • dofinansowanie szkoleń
  • i kursów

  • ubezpieczenie
  • na życie

  • zniżki na firmowe
  • produkty i usługi

  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia
  • socjalne

  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie
  • wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne
  • system premiowy
  • Zgłoś tę pracę