Pracownik Ochrony Obiekt Handlowy 15zł netto/h Lubań
IMPERIAL SECURITY & SERVICE
Lubań, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

IMPERIAL SECURITY & SERVICE poszukuje kandydatów na stanowisko : Pracownik Ochrony na obiekcie handlowym w LUBANIU. Praca w trybie dziennym, mile widziane osoby uczące się.

Oferujemy najlepsze stawki w regionie i szukamy tylko efektywnych pracowników ( ujęcia). Więcej szczegółów pod nr tel. 578 280 094 Wymagania : Doświadczenie, Dyspozycyjność, Niekaralność, Mile widziany wpis na listę KPOF Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IMPERIAL SECURITY & SERVICE z siedzibą w Oleśnicy moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np.

CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym i przyszłym procesie rekrutacyjnym.

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest IMPERIAL SECURITY & SERVICE z siedzibą w Oleśnicy, adres : ul.

Bratnia 7 lok. 102, 56-400 Oleśnica. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku