Manager Obiektu
Pajda Mazur
Ostróda, Warmińsko-mazurskie
3 d. temu
source : Lento.pl

W związku ze stałym rozwojem, ośrodek wypoczynkowy Pajda Mazur poszukuje kandydatów na stanowisko : MANAGER OBIEKTU Wymogi formalne : Biegła obsługa komputera ( word,exel ) Znajomość j.

angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie Wykształcenie minimum średnie Prawo jazdy kat.B czynne Doświadczenie na stanowisku managerskim w branży turystycznej minimum 1 rok Doświadczenie w zarządzaniu zespołem Od kandydatów oczekujemy : Elastyczności czasu pracy Komunikatywności Wysokiej kultury osobistej Samodzielności i elastyczności w działaniu Umiejętności podejmowania decyzji Mile widziane : Znajomość języka niemieckiego w mowie w stopniu komunikacyjnym Otwartość na samorozwój Obsługa mediów społecznościowych Meldunek tymczasowy na terenie gminy Ostróda lub Morąg W zamian oferujemy : Stałe zatrudnienie w formie umowy o pracę Nagrody uznaniowe Szkolenia podnoszące kompetencje Samochód służbowy Komputer i telefon służbowy Prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zdjęciem na adres : do dnia 30 marca 2019r.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie : Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku