Operator wózka widłowego (m/k/d)
das4you GmbH
Wroclaw, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Nasza firma das4you oferuje w Hamburgu wysokiej jakości usługi w zakresie logistyki magazynowej, transportu i szkoleń pracowniczych.

Pracując u nas, możesz być absolutnie pewnym, że pracujesz w pełni bezpiecznie i legalnie. Można pracować bezpośrednio u nas lub zostać oddelegowanym do jednego z naszych stałych klientów.

Ze względu na naszą działalność zatrudniamy głównie pracowników w logistyce magazynowej oraz transporcie. Kandydaci bez kwalifikacji i uprawnień są również u nas mile widziani, ponieważ prowadzimy we własnym zakresie szkolenia i kursy na różnego rodzaju wózki widłowe oraz wszelkie stanowiska magazynowe.

Aktualnie poszukujemy dla swoich Klientów w Hamburgu kandydatów m / k / d na stanowisko : Operator wózka widłowego wysokiego składowania w systemie regałowym (do 11m wysokości) Praca w porcie w Hamburgu System pracy : poniedziałek piątek 8h / 10h dziennie, możliwe pracujące soboty zależne od nakładu pracy -nadgodziny są wynagradzane zgodnie z niemieckim kodeksem pracy.

Od Kandydatów oczekujemy : Znajomość języka niemieckiego wymagane Doświadczenie z wózkiem wysokiego składowania : minimum 1 rok Doświadczenie w logistyce magazynowej Aktualne uprawnienia na obsługę wózka widłowego Odpowiedzialność oraz zdolność koncentracji Samodzielna, zaplanowana i staranna praca Umiejętności zespołowe i komunikacyjne Zainteresowanie zatrudnieniem długoterminowymZakres obowiązków lokowanie i przemieszczanie towarów w systemie magazynowania w regałach do 11m wysokości składowanie palet, oprócz pracy na wózku widłowym zaangażowanie także w inne prace magazynowe, załadunek / rozładunek towarów z samochodów ciężarowych kontrola jakości zgodnie z otrzymanymi specyfikacjami i wytycznymi skanowanie i kompletacja produktów (praca ze skanerem) praca z wysyłką paczek (wymagana podstawowa znajomość obsługi komputera) praca przy oprogramowania do zarządzania magazynem przyjmowanie / realizacja dostaw na magazynie używane są boczne wózki masztowe marki Linde oraz Mitsubishi odpowiednie przeglądy sprzętu i użytkowanie zgodnie z instrukcjami i procedurami obsługi wózka widłowegoWybranemu Kandydatowi w ramach zatrudnienia oferujemy : zatrudnienie na pełen etat umowa niemiecka i przede wszystkim terminowa płatność Stawka 11,50 Euro / h brutto (okres próbny 6 mc) następnie 12 Euro / h brutto za godzinę pracy urlop 24 dni w roku możliwość otrzymania zaliczki zakwaterowanie i zameldowanie możliwie blisko firmy w kosztach do max.

300 Euro za miesiąc (WiFi, media już w cenie) płatne na koniec miesiąca możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz okresowe szkolenia opcjonalnie plan emerytalny współfinansowany z pracodawcą zwrot kosztów dojazdu do pracy z mieszkania w Hamburgu odzież i obuwie ochronne przyjazną atmosferę dodatkowe ubezpieczenie obejmujące leczenie dentystyczne w Niemczech.

Ważne : Pamiętaj, że jesteśmy licencjonowaną agencją pracy tymczasowej i nie pobieramy żadnych opłat związanych z zatrudnianiem osób w Niemczech, a ewentualnie powstałe koszty związane z wynajęciem mieszkania pobieramy dopiero przy wypłacie wynagrodzenia.

Przyjeżdżając do Niemiec nasi nowi pracownicy powinni posiadać przy sobie do wglądu następujące dokumenty : paszport lub dowód osobisty zdjęcie do karty ubezpieczeniowej akty urodzenia dzieci akt małżeństwa lub rozwodu orzeczenie o niepełnosprawności (jeśli pracownik takie posiada) dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowePraca u nas opiera się na uczciwych i przejrzystych zasadach.

Dlatego każdy z pracowników jest zatrudniony w Hamburgu bezpośrednio w niemieckiej firmie i na niemieckich warunkach. Opłacamy należne podatki i kompletny pakiet socjalny.

Nasi pracownicy są oczywiście objęci ustawowym ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym. Otrzymują prawo do zasiłku i świadczenia pieniężne w przypadku choroby.

Zostają wyposażeni w niezbędne narzędzia i odpowiednią odzież. Pomagamy w sprawach urzędowych i mieszkaniowych, przy zakładaniu konta bankowego oraz we wszystkich innych kwestiach organizacyjnych.

Dbamy o przyjazną atmosferę i organizujemy imprezy integracyjne. Jesteś zainteresowany? Zatem nie czekaj dłużej złóż wniosek teraz razem z kompletnymi dokumentami aplikacyjnymi!Oświadczenie o ochronie danych osobowych przekazywanych w formie elektronicznej dokumenty aplikacyjneDziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. Poniżej znajdą Państwo informacje na temat gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania Państwa danych osobowych przekazywanych w formie elektronicznej w ramach procesu rekrutacji, zgodnie z odpowiednimi przepisami o ochronie danych.

Gromadzenie danych osobowychW ramach procesu rekrutacji gromadzimy i przetwarzamy Państwa dane osobowe przekazane w formie elektronicznej, wyszczególnione poniżej : nazwisko, imię, adresnumer telefonu e-maildokumenty aplikacyjne (list motywacyjny, CV, świadectwa, dyplomy, certyfikaty itp.

Cel gromadzenia danych osobowych / przekazywanie danychPaństwa dane osobowe zawarte w zgłoszeniu aplikacyjnym są gromadzone i przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji na stanowiska pracy w naszej administracji.

Państwa dane osobowe zasadniczo są przekazywane tylko naszym wewnętrznym działom administracji, odpowiedzialnym za konkretny proces rekrutacji.

Bez Państwa uprzedniej wyraźnej zgody nie przekazujemy Państwa dokumentów aplikacyjnych innym działom administracji. Ponadto nie wykorzystujemy Państwa danych aplikacyjnych w inny sposób ani nie przekazujemy ich osobom trzecim.

Okres przechowywania danych zawartych w dokumentach aplikacyjnychDane osobowe zawarte w Państwa dokumentach aplikacyjnych są zasadniczo usuwane automatycznie po upływie sześciu miesięcy od zakończenia rekrutacji.

Nie obowiązuje to w przypadku, gdy przepisy ustawowe nie pozwalają na usunięcie danych, gdy wymagane jest dłuższe przechowywanie danych w celach dokumentacyjnych lub jeśli wyraźnie wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie danych przez dłuższy okres czasu.

Przechowywanie danych na cele przyszłych rekrutacjiJeśli w danym momencie nie dysponujemy stanowiskiem pracy dla Państwa, jednak uznamy, że Państwa profil może być dla nas interesujący przy przyszłych rekrutacjach, będziemy przechowywać Państwa dane aplikacyjne przez dwanaście miesięcy, o ile wyraźnie wyrażają Państwo zgodę na takie przechowywanie i wykorzystanie.

 • Bezpieczeństwo danychAby chronić Państwa dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych przed manipulacjami i nieuprawnionym dostępem, podjęliśmy szereg różnych działań technicznych i organizacyjnych;
 • w szczególności Państwa dane przesłane elektronicznie przekazywane są w formie zaszyfrowanej zgodnie z aktualną technologią.

  Organem odpowiedzialnym za przetwarzanie danych jest firma das4you GmbH Trettaustr. 32-34 21107 Hamburg.Prawo dostępu do danych oraz do wycofania zgodyJeśli mają Państwo pytania dotyczące gromadzenia, przetwarzania lub wykorzystania Państwa danych osobowych lub w kwestiach udzielenia informacji, sprostowania lub usunięcia danych, jak również wycofania wyrażonej zgody, prosimy o kontakt z naszą firmą : das4you GmbH z siedzibą w Hamburgu.

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposóbwysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do das4you GmbH Trettaustrasse 32-34 21107 Hamburg,zgadzasz się na przetwarzanie przez das4you GmbH Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniurekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku