Dekarz (papa)
Link2europe sp. z o.o.
Lodz, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą.

Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : Dekarz (dachy płaskie)Miejsce pracy : Budel Opis stanowiska : kompleksowe prace związane z renowacją pokryć dachowychkrycie papą termozgrzewalną Wymagania : min.

2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku dekarz komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiegoumiejętność posługiwania się palnikiemcertyfikat VCA (możliwość wyrobienia na koszt pracodawcy)brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości Oferujemy : zatrudnienie na warunkach holenderskich.

wynagrodzenie 500 do 550 € netto / tydzień (stawka po uwzględnieniu opłat na zakwaterowanie i ubezpieczenie)wynagrodzenia wypłacane w systemie tygodniowym.

gwarantowane 40 godz. pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin)zwrot kosztów dojazdu do pracy na terenie Holandii - 0,19€ / km.

zakwaterowanie w pokojach jednoosobowychnarzędzia niezbędne do wykonania pracy.Dodatkowe informacje : Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp.

z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27.

04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7 / 4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagęREKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250 do 500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce system rekomendacyjny ).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku