Dekarz / Blacharz budowlany od zaraz
Sepona GmbH
Lublin, Lubelskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma Sepona GmbH poszukuje Dekarzy Blacharzy budowlanych chętnych do pracy w Niemczech. Oferujemy : -stawski od 10,00 / h wzwyz brutto plus 45€ netto diety dziennej, - Dodatki swiąteczne i urlopowe - Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich - Ubezpieczenie spoleczne i zdrowotne - opiekę polskojęzycznego konsultanta - pomoc przy złożeniu wszelkich potrzebnych wniosków w niemieckim urzędzie skarbowym.

Osoby posługujące się przynajmniej komunikatywnym j.niemieckim, posiadające doświadczenie w pracy prosimy o kontakt pod numerem tel.

0049-341 22 45 88 30 lub mailowo na adres Czekamy na Twoje zgłoszenie! Sepona GmbH Leipzig Obowiązki umiejętność obróbek kominowych i wentylacyjnych, montaż rur spustowych, montaż fartuchów podrynnowych, izolacja folią PCV i paroizolacje, montaż okien dachowych, rozkładanie rusztowania, kładzenie i zgrzewanie papy, pokrywanie dachów dachówką, blachą trapezową i blachą dachówkopodobną.

Wymagania Wymagania : udokumentowane doświadczenie na w / w stanowisku umiejętność obróbek kominowych i wentylacyjnych, montaż rur spustowych, montaż fartuchów podrynnowych, izolacja folią PCV i paroizolacje, punktualność i sumienność, dyspozycyjność.

własny samochód mile widzieny Kontakt do pracodawcy Sepona GmbH Numer telefonu : +49034122458830 E-mail :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku