PRACOWNICY PRODUKCJI - praca przy granicy DLA PAR
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Opole, Opolskie
35 d. temu
source : Lento.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 21-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI AUTO-

MOTO miejsce pracy : NIEMCY Jeśli szukasz pracy przy granicy i chcesz razem ze swoim partnerem / partnerką wspólnie pracować w niemieckiej firmie -

ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie ! Zakres obowiązków pracownika produkcji lekkiej : - praca przy produkcji łożysk w branży auto-

moto Wymagania : - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), - doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem Oferujemy : 1.

Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony 2. Pracę przy granicy polsko-niemieckiej 3. Możliwość podjęcia pracy z partnerem / partnerką 4.

Start pracy możliwy od zaraz 5. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika 6. W pełni wyposażone mieszkanie w odległości 2 km od miejsca pracy 7.

Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne 8. Płatne urlopy i premie świąteczne 9. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu 10.

Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie 11. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze 12. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld) 13.

Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec ... oraz wiele więcej Zainteresowany ? Wyślij CV na adres : lub dzwoń pod numer tel.

48 713666081 Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci. Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku