Kosztorysant
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
Czeladź, śląskie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Czeladź

Rekrutujemy dla

Dla firmy, z siedzibą w Będzinie, zajmującą się kompleksową realizacją i obsługą inwestycji budowlanych, poszukujemy Kandydata na stanowisko :

KOSZTORYSANT - instalacje sanitarne

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z przygotowaniem wycen, kosztorysów, przedmiarów
  • Kontrola budżetu i terminów realizacji
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku Inżynierii Środowiska lub pokrewne
  • Doświadczenie ww. zawodzie
  • Mile widziani Absolwenci szkół wyższych
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Wysokość wynagrodzenia zależne od doświadczenia
  • BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

    BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to ostrołęcka firma zajmująca się marketingiem personalnym oraz rekrutacją pracowników i brygad podwykonawczych dla Klientów w Polsce i za granicą.

    Pracujemy pod markami www.pracownicybudowlani.pl oraz www.brygadybudowlane.pl.

    KRAZ : 13 471 Administratorem danych jest firma BERKER DOMINIS Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro(małpa)pracownicybudowlani.

    pl, formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.