Młodszy specjalista ds. Sprzedaży
kontakt przez PUP
Wilków, dolnośląskie, Polska
‎1 godz. temu
source : Praca.pl

Terms of work and payment

Zakres obowiązków :

  • Pozyskiwanie klientów w założonym obszarze rynkowym
  • Odpowiedzialność za kompleksową obsługę klienta
  • Współtworzenie strategii sprzedaży i realizacja planów sprzedaży
  • Udzielanie informacji na temat oferty handlowej firmy; przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych z klientami
  • Kompleksowy nadzór nad realizacją projektów i zamówień klientów
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • Współpraca z projektantem
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Type of contract :

    Umowa o pracę na okres próbny

    Temporary work offered by the agency :

    Working hours : Shift :

    Shift : jedna zmiana

    jedna zmiana

    Number of working hours per week :

    Number of hours working hours per month :

    The date of the beginning :

    01.06.2020

    Wynagrodzenie brutto :

    od 2 600 PLN

    Remuneration system :

    Czasowy ze stawką miesięczną

    Profession :

    specjalista do spraw sprzedaży

    Type of offer : praca stała

    praca stała

    Providing nutrition :

    Providing accommodation :

    The possibility of immediate employment :

    The employer pays the cost of travel to Poland :

    Requirements

    Necessary requirements

    Education :

  • średnie zawodowe 4-letnie, brak
  • Language proficiency :

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Profession :

    Work experience in profession :

    Skills and permissions :

    Work experience : Other requirements :

    Other requirements : Other requirements

    Education :

    Language proficiency :

    Other requirements :
  • Inne :
  • Inne :
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Mobilność oraz gotowość do wyjazdów biznesowych ( prawa jazdy )
  • Wysokie kompetencje interpersonalne, kultura osobista
  • Kreatywność i samodzielność
  • Motywacja do realizacji celów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziana wiedza techniczna lub / i doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Employer data

    Short description of business activity :

    Application method :

    za pośrednictwem urzędu

    Name of labour office :

    Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

    Address :

    al. Miła 18, 59-500 Złotoryja, powiat : złotoryjski, woj : dolnośląskie

    Contact person : Agata Chanasińska

    Phone number : 768779244

    E-mail address :

    agata.chanasinska pup.zlotoryja.pl

    Application language :

    Required documents :

    wykształcenie średnie, znajomość języka angielskiego B1, znajomość języka niemieckiego B1 (poziom średniozaawansowany)

    Method of communication / transfer of documents. :

    Other data

    Number of places pracy :

    including for people with disabilities :

    Date of addition : 05.05.2020

    Date of updating : Expiration date :

    Expiration date : 31.05.2020

    31.05.2020

    Addressed only for people registered in the labour office :

    Addressed for people with disabilities (funding from PFRON) :

    The possibility of implementation by another PUP :

    Date of access to the European Employment Services portal :

    05.05.2020

    Narzędzia szczegółów oferty

    See also

    other at the selected workplace

    other in this position

    Edit in praca.gov.pl