operator wózka widłowego
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Świdnica, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Jeśli posiadasz doświadczenie oraz uprawnienie na wózek widłowy ta oferta jest dla Ciebie!OFERUJEMY : - umowa o pracę tymczasową (płatne składki i urlopy)- premia w wysokości do 500zł- już po 3 miesiącach zatrudnienie u klienta- pracę na trzy zmiany 6 : 00-14 : 00, 14 : 00-22 : 00, 22 : 00-6 : 00 od poniedziałku do piątku- Platformę Benefitową Randstad PLUS ( opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, rabaty w restauracjach, tańsze bilety do kin )ZADANIA : - rozładunek, załadunek towarów,- wywóz odpadów produkcyjnych,- raportowanie stanu magazynu,- zachowanie czystości i porządku w miejscu pracy,- inne zadania wyznaczone przez przełożonegoOCZEKUJEMY : - motywacja i chęć do pracy- dyspozycyjność pracy w systemie 3 zmianowym- min.

zawodowe wykształcenie- mile widziane uprawnienia UDTAplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści Magazyn Świdnica z Twoim imieniem pod numer telefonu 663802826, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku