Operator/ka Maszyn - osoby bez doświadczenia / bezpłatny transport
KS Service sp. z o.o.
Połajewo, Polska
15 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Operator / ka maszyn

TWOJE ZADANIA :

Będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz nadzór nad jakością wytwarzanych produktów. Twoim zadaniem będzie również dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

OCZEKUJEMY :

  • Wykształcenia zawodowego lub średniego
  • Gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • Chęci do rozwoju i nastawienia na dłuższą współpracę
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny
  • OFERUJEMY :

  • konkurencyjne wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie
  • bogaty system premiowy, który obowiązuje już od początku zatrudnienia
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • darmowy transport pracowniczy z Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna oraz Murowanej Gośliny.
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do wykonywanej pracy - m.in. na wózki widłowe i suwnice
  • przejrzyste warunki zatrudnienia oraz opiekę koordynatora personalnego
  • DODATKOWE INFORMACJE

    Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu : 503 075 956.

    Dołącz do nas!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych