Elektromechanik
DECORA S.A
Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE.

Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji.

Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM).

Od 25 LAT inwestujemy w wiedzę, najnowszą technologię i know-how.

Więcej o naszych produktach przeczytasz na stronach marek :

ARBITON www.arbiton.com

AFIRMAX www.afirmax.eu

EWIFOAM www.ewifoam.de

Vidella www.vidella.com

Opis stanowiska :

  • Nadzór oraz utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym;
  • Usuwanie problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych zapewnienie ciągłości produkcji;
  • Serwisowanie, przeglądy i konserwacja urządzeń;
  • Dbanie o prawidłowość zapisów w dokumentacji technicznej przeglądów i napraw maszyn produkcyjnych.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, kierunkowe (Elektryk, Mechanik, Automatyk,);
  • Mile widziane 1-2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Dobra, praktyczna wiedza i znajomość zagadnień z zakresu mechaniki / elektromechaniki;
  • Podstawowa znajomość układów pneumatyki;
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV;
  • Gotowość do pracy w systemie II- zmianowym;
  • Gotowość do nauki i chęć do pracy.
  • Naszym Pracownikom oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wypłatę zawszę na czas!;
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę;
  • Kartę Multisport;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Zgłoś tę pracę