Stivuitorist
Perfect Job
Kraków , Kokotów, Polonia
‎21 godz. temu
source : Europajobs

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce.

W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Polski, poszukujemy osób do pracy na stanowisku : OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / MAGAZYNIER Miejsce pracy : Polska, Kokotów Obowiązki : - załadunek i rozładunek towarów przy pomocy wózka jezdniowego, transport towarów wewnątrz magazynu do miejsca składowania - poprawne kompletowanie wysyłki zgodnie ze zleceniem - dbanie o należyty porządek, ład oraz czystość magazynu, a także składowanego towaru - przestrzeganie procedur obowiązujących na magazynie, ze szczególnym uwzględnieniem procedur dotyczących bezpieczeństwa Wymagania : - minimum 6-miesięczne doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku - aktualne uprawnienia operatora wózka widłowego - mile widziane doświadczenie w obsłudze wysokiego składu - motywacja do pracy Oferujemy : - zatrudnienie w ramach umowy o pracę - wynagrodzenie : 2300zł - 2700zł netto plus premie z możliwością podwyżki - praca od zaraz - stabilne zatrudnienie Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres : w tytule wpisując : Operator wózka widłowego, Kokotów W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę : Zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (zwane dalej : RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Perfect Job dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku